Podczas gdy Ty skupiasz się na szczęściu swojego dziecka,
ja koncentruję się na Tobie.

Agnieszka Majewska

O mnie

Jestem położną związaną od lat ze swoim zawodem. Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2011r. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym GPSK przy ulicy Polnej w Poznaniu, w prywatnym gabinecie, w centrum medycznym oraz w szkole rodzenia. Jestem w trakcie specjalizacji ginekologiczno-położniczej.

Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z zarządzania w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wciąż się szkolę aby wyjść naprzeciw swoim Pacjentkom i oferować im aktualną, rzetelną wiedzę oraz usługi, które w pełni pozwolą wykorzystać potencjał mojego zawodu.

Posiadam liczne kursy, m.in. kurs dokształcający w zakresie pobierania badań cytologicznych, kurs ratownictwa i I pomocy, kurs specjalistyczny z resuscytacji krążeniowo-oddechowej noworodka, kurs z leczenia ran dla położnych, kurs w zakresie szczepień ochronnych noworodków, kurs masażu noworodkowego Shantali oraz kurs masażu ciężarnej. Pod okiem Debry Pascali Bonaro ukończyłam szkolenie DONA dla doul (wsparcie psychologiczne kobiety w okresie okołoporodowym).

Pracowałam zarówno w placówkach publicznych jak i komercyjnych. Tylko prywatny sektor daje mi w pełni poczucie zaopiekowania się pacjentką tak, jakbym życzyła sobie tego sama. Do Twojej dyspozycji oddaje swoje wieloletnie marzenie. Serdecznie zapraszam.

Położna Poznań

Prywatna opieka położnej

Stawiam Cię w centrum wszystkiego co robię, dostosowując opiekę do Ciebie i Twoich potrzeb. Zapewniam Tobie kompletną oraz ciągłą opiekę, oferując bogatą ofertę usług zarówno w okresie przedkoncepcyjnym jak i w czasie ciąży, podczas porodu, w połogu oraz w późniejszych latach. Gwarantuję Tobie opiekę na każdym etapie przez tą samą położną, której znasz i której ufasz oraz wsparcie w ekscytującej podróży jaką jest macierzyństwo i kobiecość w ogóle :) Okres ten bardzo często bywa ogromnych wyzwaniem, razem możemy sprawić, że będzie on łatwiejszy do przejścia a Ty posiądziesz wiedzę i umiejętności, które dodadzą Tobie pewności siebie.

Poznajmy się

Prywatna opieka
Prywatna opieka położna

Dlaczego prywatna położna?

Prywatna, indywidualna położna jest w stanie nawiązać z Tobą bliską, opartą na zaufaniu relację. Jest to możliwe dzięki ciągłości opieki i terminom, które są zaplanowane dla Twojej wygody. Wspólnie chcemy tego, co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka. Profesjonalna opieka podczas której to Ty decydujesz o zagadnieniach, które poruszamy w ramach indywidualnej edukacji przedporodowej. Dzięki temu skupiamy się na tym co dla Ciebie najważniejsze, zapewniając Tobie świadome i bezstresowe przygotowanie. Wizyty są przeprowadzane bez pośpiechu oraz z pełną starannością. Widzimy się tyle razy ile chcesz, wtedy kiedy tego potrzebujesz. Poczuj się zaopiekowana i ważna.

Kalendarz umożliwi Ci umówienie:

  • wizyty w gabinecie
  • wizyty domowej
  • konsultacji online

Wizytę domową umówisz również pod numerem telefonu:

506 141 347

Przez telefon udzielam informacji o dostępności terminów. Na konsultacje zapraszam do gabinetu, w Twoim domu oraz online.

Podczas gdy Ty skupiasz się na szczęściu swojego dziecka, ja koncentruję się na Tobie.